Najczęstsze pytania

Co nas różni od innych kancelarii?

Klient decydujący się na skorzystanie z usług naszej kancelarii radcy prawnego lub adwokata powinien mieć świadomość, że w ten sposób decyduje się na profesjonalną pomoc osoby z pełnym wykształceniem zawodowym oraz kompletem uprawnień i zabezpieczeń wynikających z posiadania statusu radcy prawnego lub adwokata. Klientom innych „kancelarii prawnych” nie będą przysługiwały takie udogodnienia, a niejednokrotnie może im się jedynie namnożyć problemów. Wybór odpowiedniej pomocy prawnej powinien być więc dokładnie przemyślany przed skorzystaniem z usług danego podmiotu.

Gdzie znajduje się siedziba kancelarii?

Gdzie znajduje się siedziba kancelarii?
Siedziba kancelarii znajduje się w centrum Częstochowy przy ul. Jasnogórskiej 45/1. Są to zaledwie 3 minuty spacerem od Sądu Rejonowego i Okręgowego w Częstochowie, gdzie toczy się zdecydowana większość rodzajów spraw. Aby dowiedzieć się jak możemy Ci pomóc zadzwoń pod jeden z naszych numerów +48 34 325 27 60 albo +48 34 325 41 76, lub skontaktuj się za pomocą maili kancelaria@witecki-karpinski.pl lub sekretariat@witecki-karpinski.pl. Przeprowadzimy wstępną konsultację, podczas której omówimy Twoją sytuację. Rozmowa nie zobowiązuje do podjęcia współpracy.

Jakie są godziny pracy kancelarii?

Jesteśmy dostępni w biurze w Częstochowie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 – 16:30. W związku z tym, że spotkania z klientami przeprowadzamy również poza kancelarią, prosimy uprzejmie o zapowiedzenie wizyty. Po wcześniejszym ustaleniu istnieje możliwość umówienia konsultacji również w sobotę.

Jakie oczekiwania będzie miał prawnik?

Aby prawnik mógł skutecznie prowadzić Twoją sprawę konieczne jest, abyś był z nim całkowicie szczery. Ukrywanie faktów zwykle kończy się niespodziewanym atakiem ze strony przeciwnej. Musisz również wiedzieć, że prawnik zrobi wszystko, co w jego mocy, aby osiągnąć wcześniej ustalony cel, jednak nie ma gwarancji, że to się uda. Liczy się cierpliwość i zrozumienie tego, że prawo jest skomplikowane i często nieprzewidywalne. Jeśli jednak będziesz się stosował do rad udzielanych przez prawnika jest duże prawdopodobieństwo powodzenia.

Pomożemy rozwiązać Twoje problemy prawne

Twoja sprawa wymaga fachowej wiedzy i wysokich umiejętności prawniczych? Zapraszamy do kontaktu!