Poznaj nasz zespół

Kancelaria Witecki – Karpiński to grono doświadczonych adwokatów i radców prawnych.

MAREK WITECKI

RADCA PRAWNY

Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Opolu, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W swojej praktyce zawodowej koncentruje się na prawie cywilnym, prawie gospodarczym i handlowym, prawie spółek, prawie rodzinnym, prawie administracyjnym oraz na prawie pracy. Świadczy doradztwo prawne w zakresie kompleksowej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych i instytucji.

MARCIN KARPIŃSKI

ADWOKAT

Członek Częstochowsko-Piotrkowskiej Izby Adwokackiej, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego w Łodzi. W swojej praktyce zawodowej prowadzonej od 2001 roku koncentruje się na prawie cywilnym, administracyjnym, prawie gospodarczym i handlowym oraz na prawie karnym w aspekcie gospodarczym. Świadczy doradztwo w zakresie kompleksowej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych.

ANNA PIASZCZYK-STORCZYK

ADWOKAT

Członek Częstochowsko-Piotrkowskiej Izby Adwokackiej, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego w Łodzi. W swojej praktyce zawodowej koncentruje się na prawie karnym, cywilnym, rodzinnym, administracyjnym, prawie gospodarczym i handlowym. Świadczy doradztwo w zakresie kompleksowej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych.

KINGA DEBUDAJ

APLIKANT RADCOWSKI

Aplikant radcowski Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Opolu, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywała w częstochowskich i opolskich kancelariach adwokackich i radcowskich. Z Kancelariami Prawnymi Witecki – Karpiński związana od lipca 2019 roku. W swojej praktyce zawodowej koncentruje się na prawie cywilnym, prawie rodzinnym, prawie gospodarczym i handlowym, prawie karnym oraz prawie administracyjnym.

BEATA SZYDŁO

KIEROWNIK ADMINISTRACYJNY

Kieruje sekretariatem Kancelarii – jej praca skupia się na czynnościach organizacyjno-administracyjnych oraz nadzorowaniu całokształtu pracy Kancelarii.
Jako osoba mająca zazwyczaj pierwszy kontakt z Klientem udziela niezbędnych informacji z zakresu pracy Kancelarii oraz świadczonych przez Kancelarię usług. Dba o dogodny kontakt Klientów z pracownikami Kancelarii.

Pomożemy rozwiązać Twoje problemy prawne

Twoja sprawa wymaga fachowej wiedzy i wysokich umiejętności prawniczych? Zapraszamy do kontaktu!